Někdy se retušování FOTEK známých osobností opravdu nepovede! Tady jsou ty nejhorší díla...

Taky si občas připadáte na fotkách příšerně v porovnání s hvězdami?!? Nebojte, může vás konejšit, že aspoň máte vše na svém místě! Což se kvůli zabraným retuším našim slavným tak nějak nepoštěstilo..!

Taková Kristen Steward třeba přišla o ruku – úplně! Měla to být asi jogínská pozice, a místo toho z ní udělali skoro invalidní! Grafici se pomstili i Demi Moore – její „titulka“ byla dokonce porotou vybrána jako nejhorší – v pase jí vzali pěkných pár centimetrů, linie pravé nohy u boku totálně odskočila, takže tam má schod…. a působí uměle! K realitě má tento hokus-pokus s vygumovaným obličejem pořádně daleko!

Chudák sympatická Drew Barrymore na titulce zase přišla úplně o bok. Místo něj – prázdné místo. Další zpackaná retuše! A je jich mnohem víc. Na všechny se podívejte ve videu.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek