Nejvyhledávanější na internetu? Diskvalifikace Chorvatů! DŮVOD

Angličtí fanoušci zavalili sociální sítě požadavky o diskvalifikaci Chorvatska z mistrovství světa. Zlobí se kvůli několika momentům ze semifinále, ve kterém Chorvaté porazili právě Angličany.

Chorvatský obránce Domagoj Vida před semifinále svými slovy rozčeřil vody. Na internetu se totiž objevilo video, ve kterém s pivem v ruce provolává slávu Ukrajině, což si FIFA vykládá jako politický projev směřovaný proti pořadatelské zemi. Vida kvůli tomu ale vyloučen nebyl.

Can someone explain why Ante Rebi remained on the pitch after being booked twice on Wednesday?? #England #WorldCup #Croatia

— Bradley Walker (@brxd_w17) 13. ervence 2018

Tím, kdo dál leží Angličanům v žaludku, je Ante Rebič. V polovině nastavení byl upozorňován rozhodčím. Varování za své počínání na hrací ploše ale dostal už ve 48. minutě. „Měl dostat žlutou. Dostal ji v nastavení, ale to měla být už jeho druhá. Dostal by tedy červenou a byl by vyloučen. To nepochopím,“ zní v mnoha příspěvcích na Twitteru.

Je to zamotaný příběh, ale ať už to bylo jakkoliv, závěr podle FIFA zní jasně: Chorvatsko nebude diskvalifikováno za nic z toho, co bylo zmíněno a bude hrát o svůj historicky první mistrovský titul na světovém šampionátu. Anglie se tak pokusí urvat proti Belgii bronz.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek