Nejen Cantona a Evra. Fandu ztrestal za troufalost i borec z NHL

Nejenom Evra a Cantona, ale i Rooney, Arda Turan či Didier Drogba a další známý fotbalisté nebo i jiní sportovci se poprali s fanoušky. Své hrdiny má i hokejová NHL!

Eric Cantona – Manchester united (leden 1995)- FOTBAL

https://www.youtube.com/embed/wwZuXuH-NwA

Odcházel ze hřiště a musel poslouchat pouze samé nadávky na jeho jméno, většinu z nich ignoroval, ovšem pak neudržel nervy na uzdě, rozběhl se a kopl diváka do oblasti hrudníku.

Patrice Evra – Olympique Marseille (listopad 2017)- FOTBAL

Podobný příběh jako Cantona, Evra se před utkáním rozcvičoval se spoluhráči, a když ho jeden z fanoušků urážel, nevydržel to a fanouška kopl přímo do obličeje.

Sasha Lakovic – Calgary Flames (listopad 1996)- HOKEJ

https://www.youtube.com/embed/b352Yr7rDp4

Utkání mezi Edmonton Oilers a Calgary Flames přineslo zajímavou chvilku, a tu, když jeden z fanoušků Edmontonu vylil trenérovi Calgary na hlavu pivo. To se nelíbilo Sashu Lakovicovi, který rázně zakročil a fanouška potrestal po svém.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek