Nedvěd konečně prozradil, proč Schick nepřestoupil do Juventusu!

Patrik Schick

V létě toho byly plné noviny a internety a neustále se řešilo, proč nakonec nedopadl dlouho avizovaný Schickův přestup pod křídla Pavla Nedvěda do „Staré dámy“.

Jenže pak přišla zdravotní prohlídka a lékaři Juventusu nadzvihli obočí. „Schick má problémy se srdcem,“ psalo se všude a bylo po jednání.

Hráčův agent Pavel Paska tehdy negativní zprávy o Patrikově srdci dementoval. „Nejde o nic vážného, jde pouze o výsledek kombinace nemoci a enormního vytížení v sezoně,“ uvedl v rozhovoru pro deník Sport.

Jenže pak bum, prásk a Schick se upsal AS Řím. Za rovnou miliardu korun! A nastala otázka, jak to tedy bylo se zdravotními problémy?

„Rozhodl se jinak,“ prozradil teď viceprezident Juventusu Pavel Nedvěd během rozhovoru pro denik.cz a Radiožurnál během finále turnaje Mc Donald´s Cupu v italském Turíně.

„Se svým manažerem vybrali cestu do Říma,“ připomněl Nedvěd, že Schick nakonec přestoupil ze Sampdorie Janov do římského AS.

„Bylo to o penězích,“ řekl Nedvěd . „Oni dali jednou tolik, než jsme byli ochotni dát my. To, myslím si, rozhodlo,“ dodal.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek