Nebýt operace, mohl Gott zemřít! „Zachránili mě na poslední chvíli!“

Vránová a Gott

Zdravotní stav Karla Gotta byl při pondělním převozu do nemocnice mnohem vážnější, než se původně myslelo. Několikanásobný Slavík pro deník Bild přiznal, že mu šlo o život!

Gotta do nemocnice odvezli s velkými bolestmi břicha. Byla to už jeho čtvrtá operace za poslední rok a půl. Tentokrát šlo o zákrok kvůli neprůchodnosti střev. „Zachránili mě na poslední chvíli. Byl jsem v ohrožení života! Operace ale dopadla dobře, za což jsem vděčný,“ svěřil se zpěvák.

Zpěváka už z nemocnice propustili, v současné době se zotavuje v okruhu nejbližších. „Zatím doma odpočívám. Rodina mi hodně pomáhá. Daří se mi dobře – díky Bohu!“ vzkázal.

Dál se ale nabízí otázka, co vlastně neprůchodnost střev způsobilo. Nejpravděpodobnější verzí je, že se Gottovi po předchozí operaci objevily ve střevech srůsty, které vnitřnosti ucpaly. Druhá (ta méně pravděpodobnější) možnost podle deníku Blesk může být i ta, že ucpání střev způsobil další nádor.

Sám Gott příčinu operace odmítá komentovat, jeho mluvčí pouze vzkázala, že Mistr už je doma a má nařízený klid, aby si nevytrhal pooperační stehy. Nám teď nezbývá než zpěvákovi popřát, aby se co nejrychleji uzdravil!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek