NEBEZPEČNÉ BABOVŘESKY 3: Nejstarší drbna opravdu chtěla skočit s padákem!

Letní komedie Babovřesky 3 vznikla v roce 2015 pod taktovkou režiséra Zdeňka Trošky a je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici. Film je natočený v duchu trilogie Slunce, seno, takže ani zde samozřejmě nechybí zápletky, nedorozumění, humor, nadsázka, láska a intriky. Těšit se můžete i na hvězdné herecké obsazení včetně zpěvačky Lucie Bílé.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2017/2068494.jpg?d41d

Příběh je pokračováním filmu Babovřesky 2 a hlavní zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků drbně Horáčkové. Kontrolor Dodo se opět vrací do Babovřesk a tentokrát není sám, má s sebou svojí ženu. Ta Stehlíkovi zajistí dotaci, která dopomůže starostovi poslat všechny místní drbny daleko k moři.

Pár zajímavostí z filmu Babovřesky 3:

1) Filmový nápoj „Uršulum proti šakalům“ ve skutečnosti neexistuje. Režisér Zdeněk Troška je ale držitelem ochranné známky tohoto likéru, aby se mohl podílet na případném zisku možného výrobce.

2) Film se natáčel na jihu Čech, ale i v tureckém Side.

3) Ve filmu letí Jarmila Bursová padákem, ve skutečnosti ale stála na zemi. Pomocníci drželi ve vzduchu padák a kameraman ležel pod ní v písku. Jarmila opravdu chtěla padákem letět, ale tvůrci filmu to z bezpečnostních důvodů zakázali.

Film Babovřesky 3 můžete sledovat v pátek 10. listopadu od v pátek ve 20.20 na TV Nova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OBROVSKÁ SATISFAKCE: Dokonalý Matt Damon táhne svým výkonem nový film. Získá dalšího Oscara?

Zajímavosti z filmu LÉTO S KOVBOJEM: Z osmiletého klučiny dnes vyrostl svůdník. Poznali jste ho?

ZÁVOD S ČASEM: Selena Gomez při natáčení filmu dokonale překvapila. Ta holka se nebezpečí opravdu nebojí!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek