Na svatbě Kate na sebe Pippa strhla pozornost, ta jí to vrátila!

Pippa je vdaná - 1

Nadšení Britové se po sobotní svatbě Pippy Middleton s miliardářem Jamesem Matthewsem stále dohadují, která ze dvou sester byla jako nevěsta hezčí. Před šesti lety krásná Pippa v bělostných šatech dá se říct zastínila svou vdávající se sestru Kate. Lidé nyní proto s napětím očekávali, která z žen vzbudí rozruch tentokrát.

A souboj to byl opravdu napínavý. Pippě to ve svatebních šatech od návrháře Gilese Deacona s krátkými rukávy a závojem seklo! Fanoušci královské rodiny se ale shodují na jednom. Vévodkyně jí přece jen velkou část pozornosti uloupila.

Která nevěsta se vám líbila víc? Pippa, nebo Kate? Hlasovat můžete v anketě zde!

Nepovedlo se jí to ani tak slavnostní róbou (měla volnější světlé šaty doplněné o klobouček na hlavě), ale hlavně svými krásnými dětmi – princeznou Charlotte (2) a princem Georgem (3). Hosti se rozplývali nad jejich roztomilostí, obzvlášť ve chvíli, kdy rozhazovaly z košíčku listy růží.

Oba navíc měli velmi důležitý úkol. Zatímco malá princeznička byla hlavní družičkou, George nesl snoubencům k oltáři snubní prsteny. A královská dvojice nechyběla ani na slavnostním focení s novomanžely.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek