Na D11 boural kamion, víko kanálu pak poničilo auta v protisměru!

Na D1 se převrátil kamion s drůbeží

Policisté se o nehodě dozvěděli krátce po šesté hodině večer. „Původně nám bylo hlášeno, že další auta si poničila pneumatiky o vysypaný náklad. Před chvilkou mi ale kolegové z místa hlásili, že náklad se nevysypal,“ řekla TN.cz v sedm hodin večer policejní mluvčí Marcela Pučelíková.

Místo toho náraz kamionu s návěsem do středových svodidel ve směru na Hradec Králové katapultoval do vzduchu kanálový poklop. Ten přeletěl přes svodidla do protisměru, kde se o něj poničilo několik dalších aut. Podle původních zpráv by jich mělo být až deset.

„Provedená dechová zkouška skončila s negativním výsledkem, podle dostupných informací nikdo není zraněný. Ale havarovaný kamion v místě pochopitelně komplikuje dopravu,“ doplnila Pučelíková.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek