Na Chrudimsku došlo k pobodání a pořezání muže s dítětem

„Na místě je spousta policistů, před chvílí odletěl i vrtulník. Dítě s řeznou ránou odvezla záchranka. Je tady i kriminálka,“ napsal TV Nova jeden z diváků. Případ se stal v prachovické ulici Bučina.

Podle záchranářů jsou muž i dítě naživu. Muže transportoval s bodnou ranou v hrudníku vrtulník na traumacentrum Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Zranění naštěstí ale muže neohrožuje na životě. Velmi malé dítě, podle místních dokonce miminko, utrpělo jen velmi malou řeznou ránu na krku a bylo převezeno záchranáři také do Hradce Králové, víceméně však jen na pozorování.

Podle prvotních informací TV Nova by mohl být útočník duševně nemocný, údajně by se mělo jednat dokonce o souseda. To potvrdili i místní, kteří tvrdí, že muž už v minulosti vyhrožoval i jiným lidem.

Podezřelého už policisté zadrželi a v policejním autě s tmavými skly odvezli k výslechu.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2013/1583731.jpg?8251

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek