Na české premiéře filmu Suburbicon: Temné předměstí se objevila i Phoebe ze seriálu Přátelé! Co ji k účasti vedlo?

Suburbicon: Temné předměstí

George Clooney, který je divákům známý především jako herec, se příležitostně věnuje i režii. Právě jeho nejnovější snímek Suburbicon: Temné předměstí, který v hlavních rolích představuje Matta Damona a Julianne Moore, má ambice stát se velkým hitem.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2017/2068283.jpg?d41d

Hvězdně obsazená podívaná pojednává o zdánlivě spokojené rodině, jejímž členům se během jednoho večera kompletně změní život. Film plný akce, napětí, ale i humoru si dokáže udržet divákovu pozornost od začátku až do konce. Premiéry očekávaného filmu se zúčastily i tváře televize Nova.



Tou největší byla bezpochyby Stanislava Jachnická, dabérka Phoebe Bufetové z oblíbeného seriálu Přátelé, kterou můžete v současné době vídat i v seriálu Ulice coby Denisu Mastnou. „Já se na ten film strašně moc těším, spolu s Georgem Clooney na scénáři ke snímku pracovali i bratři Coenové, které já mám strašně ráda. Stejně jako Matta Damona,“ vyjádřila radost herečka a dabérka.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2017/2070172.jpg?d41d

Po skončení filmu jsme také zastihli představitelku Viki Horákové ze seriálu Ulice, Sabinu Rojkovou. Jak se jí film líbil? „Já jsem v šoku a asi ještě dlouho budu. Bylo to super. Já bych si jednou chtěla taky zahrát ve filmu dvojroli, myslím si, že by to pro mě, jako pro herečku, byla moc zajímavá zkušenost,“ odpovídala nadšeně.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2017/2070178.jpg?d41d

Snímek Suburbicon: Temné předměstí je v českých kinech od čtvrtka 9. listopadu 2017.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek