Muž spadl dvakrát do stejného výkopu, propíchl si nohu trubkou

Záchrana - vrtulník

Starší muž si v sobotu pořadně přihnul a pod vlivem alkoholu spadl přímo do výkopu. Na pomoc mu podle portálu Aktu.cz přispěchala skupinka lidí, která ho z díry vytáhla. Pak na opilce upozornili městskou policii.

Ta už ale zasáhnout nestihla, muž ani ne za pět minut skončil ve výkopu znovu a tentokrát se vážně zranil. Při pádu do výkopu si totiž propíchl stehno trubkou a hrozilo, že si přivodí daleko větší zranění nebo vykrvácí.

Na blízku byl naštěstí kameraman TV Nova, který má s podobnými krizovými situacemi zkušenosti. Vlezl do příkopu, aby zkontroloval, jak moc zranění krvácí. Muž měl nohu propíchnutou skrz naskrz. Kameraman Michal si lehl a začal ho přidržovat, aby mu ulevil od bolesti.

„Musel jsem ho celou dobu držet, aby sebou moc neházel a zranění si nezhoršil,“ komentoval Michal, který čekal, než přijedou záchranáři a hasiči. Ti trubku uřízli a i s trubkou muže záchranáři transportovali v umělém spánku do nemocnice v Motole, kde ho budou lékaři operovat a cizí těleso mu vyjmou.

„V Branické ulici spadla osoba do výkopu a vážně se zranila. Hasiči provádějí vyproštění,“ potvrdil zásah mluvčí hasičů Martin Kavka.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek