Muž se schoval pod auto a řidička ho přejela! Teď mu hrozí vězení

Nehoda

Viděla na zahradě cizího muže, a tak žena z brněnských Slatin zavolala na tísňovou linku. „Před příjezdem hlídky žena na mladíka křikla, ten se lekl a dal se na útěk. Policisté se pustili do pátrací akce. Asi po půl hodině zaslechli ve vysílačce, že v ulici Řípské se nachází zraněný muž,“ sdělila mluvčí policie Andrea Cejnková.

Jednalo se právě o hledaného mladíka, který se ukryl pod zaparkovanou dodávku, to ovšem netušil, že v autě spala řidička, která vezla zboží do místní firmy. „Vozidlo po několika minutách nastartovala a nic netušíc muže ležícího pod autem přejela. Jednadvacetiletý mladík skončil v nemocnici se zlomenou kůstkou v pánvi, nalomenými žebry a drobnějšími poraněními,“ dodala mluvčí.

Policie později zjistila, že mladík byl pod vlivem drog a celý den se potuloval s kamarádem v okolí, pak ale sám zabloudil a hledal nějakou zastávku. Dostal se tak až do zahrady a myslel si, že za oplocením musí být hlavní silnice.

„Pak už jen zazmatkoval, když na něj žena zakřičela, začal utíkat a schoval se pod uvedené auto. Nicméně i přesto nyní mladík čelí podezření z přečinu porušování domovní svobody a může mu hrozit i pobyt vězení,“ upozornila Cejnková.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek