Muž se pohádal se ženou, třikrát ji bodl do zad! Všimla si až ráno

Napadená žena - 2

Starší žena se v zahradní chatce ve Štúrově pohádala s 38letým mužem, pak si šla lehnout. Ráno se ale vzbudila v kaluži krve! Zjistila, že ji muž po hádce třikrát bodl do zad. Informuje o tom slovenský portál tvnoviny.sk.

Ani poté si ale 52letá žena nezavolala pomoc. Pěšky se vydala do města, kde potkala svou známou. Až ta o všem spravila policii a přivolala záchranáře. Ženu převezli do nemocnice v Nových Zámcích.

Ještě v ten samý den zadrželi policisté podezřelého Štefana. „Protože byl muž pod vlivem alkoholu, vyšetřovatel ho vyslech až druhý den a vykonal všechny potřebné procesní úkony,“ uvedla policejní mluvčí Božena Bruchterová.

Policisté muže obvinili z ublížení na zdraví, za což mu hrozí trest vězení na čtyři až deset let. Podali také návrh na vzetí do vazby. Kriminalisté se také vrátili do chatky, kde sbírali důkazy a další stopy, které podrobí zkoumání.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek