Moderní chatu vám přivezou už postavenou. Můžete s ní i cestovat

Bydlení v dodávce

Malé kompaktní chaty jsou postaveny na pohyblivé plošině a dají se přesouvat v podstatě kamkoliv. Doručení domku je možné na kterékoliv místo – do města, do hor, do lesa, nebo na další odlehlá místa v přírodě. Za projektem stojí architekta Ruzanna Andress Oganesya.

Zákazníci, kteří si domek zakoupí, se nemusí trápit ani s jeho montáží – obydlí vám přivezou už postavené. Stavbu tvoří montovaná konstrukce, která je navrhnutá přesně tak, aby se vešla do nákladního auta. Přeprava z jednoho místa na jiné tak nepředstavuje problém.

Stavba má pouze 150 metrů čtverečních, ale součástí je i mezipatro, aby bylo místo co nejlépe využito. Ložnice je umístěna nad obývákem a je spojená s podlažím otevřeným schodištěm.

Díky proskleným stěnám je dům plný přirozeného světla. Jedno okno je umístěné nad postelí, čímž umožňuje obyvatelům pozorovat při usínání hvězdy. Chata je i ekologická – na střeše má solární panely.

Kupcům je dům doručený v základním vybavení i s nábytkem. Lidé ho mohou využít jako chatu, ale kupují také jako domek na zahradu.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek