Modelky zaskočil nečekaný host přehlídky. U mola seděla královna!

Meghan s královnou oslaví Vánoce

Na závěrečnou přehlídku londýnského týdne módy zavítal nečekaný host – v první řadě usedla královna Alžběta II. I zkušené modelky přiznaly, že si neumí představit chodit po mole před britskou panovnicí. „Takhle bych se třásla, nechápu, jak to zvládly. Ona byla úžasná, seděla tam úplně přirozeně,“ ocenila modelka Lottie Mossová.

Královna na sobě ani v nejmenším nedala znát, že se svátku módy zúčastnila poprvé v životě. V první řadě seděla po boku módní matadorky Anny Wintour a s elegancí sobě vlastní pozorovala modelky sebejistě kráčející v rytmu moderní hudby.

„Byla úžasná, neuvěřitelná, tak vřelá. Myslím, že byla zlatým hřebem týdne módy,“ chválil královnu návrhář Giancarlo Giammetti. Na závěr módní přehlídky pak Alžběta předala módnímu návrháři Richardu Quinnovi ocenění za britský design, aby zdůraznila význam módního průmyslu.

Královské povinnosti vzal za neobvyklý konec i dědic britského trůnu princ William. Při návštěvě výrobce motocyklů se na jednom silném stroji projel. A nezůstalo jen u motorek – v technologickém parku si prohlížel vojenské vozy a na závěr si ve sportovním autě zařádil na okruhu.

Princ William seděl na motorce po dlouhé době – dřív to přitom byla jedna z jeho vášní. Koníček pověsil na hřebík údajně kvůli rozrůstající se rodině. S manželkou Kate čekají třetího potomka, narodit se má v dubnu.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek