Modelka chce porazit Putina ve volbách. S Ruském má velké plány

Miloš Zeman a Vladimír Putin

Ruská modelka a zpěvačka Elena Berkova se proslavila především v různých reality show a účinkováním ve více než 20 pornofilmech. Nyní ale zatoužila po kariéře v politice. Nasadila hned tu nejvyšší laťku – chce se stát prezidentkou Ruska.

Svou kandidaturu oznámila na Instagramu prostřednictvím krátkého videa, ve kterém na sobě má pouze černé spodní prádlo. S Ruskem má velké plány – chtěla by zavést sexuální výchovu na školách, zdanění sociálně slabých obyvatel. Jejím cílem by bylo prosadit trest smrti za sexuální obtěžování, protože ji „nebaví všichni ti Weinsteinové“.

Vyzývavě oblékající se internetová hvězda chce zavést cenzuru na oblečení – nepovolila by tak například sukně kratší než 40 centimetrů. Ráda by také jako prezidentka zatočila s „parazity“, kteří podle ní žijí pouze z ruského sociálního systému a kteří nepracují bez jediného důvodu. Na ně by uvalila „daň z chudoby“.

Její kandidatura však pravděpodobně rychle ztroskotá. O post ruské hlavy státu se mohou ucházet kandidáti, kteří dovršili 35 let. Berkova však v březnu tohoto roku oslavovala pouze 32 let.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek