Mladík z Jihlavy udělal z profilu své "ex" nástroj strašlivé pomsty!

Nachytaná záletnice

Mladík (21) z Jihlavy se chtěl své bývalé přítelkyni pomstít, a tak se za ni na sociální síti začal vydávat. Z minulosti totiž znal přihlašovací údaje na její účet, přihlásil se na něj a údaje změnil.

Jejím jménem pak následně s ostatními uživateli vedl komunikaci s velmi zvrhlým sexuálním podtextem. Posílal jim také intimní fotografie dívky a různými způsoby poškozoval její dobrou pověst. Ta vše poté nahlásila na policii.

Kriminalisté už muže začali prověřovat, shromažďovali důkazy, sledovali mladíkovu internetovou komunikaci, vyslechli osoby, které s případem měly co do činění a nakonec zahájili trestní stíhání.

Mladík je prověřovaný pro trestný čin neoprávněný přístup k počítačovému systému a nosiči informací. A za něj mu v krajním případě může hrozit i dvouleté vězení. Přijít také může o svůj počítač.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek