Mladík (15) spadl do studny! Utrpěl vážná zranění, zasahoval vrtulník

Vážná nehoda na D11 - 11

Drama se odehrálo v pondělí před devatenáctou hodinou v Libčicích nad Vltavou. Do studny nedaleko vlakového nádraží spadl 15letý chlapec.

Na místo lidé okamžitě přivolali hasiče. První jednotka hasičů, která přijela na místo incidentu, se snažila dostat ke zraněnému chlapci, ten byl však zaklíněný pod betonovou skruží. Krátce na to přijela druhá jednotka hasičů s lezeckým vybavením. Hasiči se k chlapci slanili. Byl vyděšený a v bolestech, ale při vědomí.

Chlapci přiložili krční límec, umístili ho do vakuové matrace a pomocí systému kladek vyprostili. Následně ho předali záchranářům, kteří ho sanitkou přepravili na nábřeží, kde už čekal vrtulník. Ten chlapce s podezřením na poranění páteře převezl do dětského traumacentra v pražském Motole. Příčina pádu chlapce do studny je v šetření policie.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek