Mladá žena z Ostravy skončila ve vazbě za krádež másla

Máslo Ilustrační snímek

Devětadvacetiletá žena měla podle policie v jednom z ostravských obchodů do kabelky schovat 5 kusů másla za zhruba 300 korun. Pak se snažila projít přes pokladny bez zaplacení. Všiml si jí ale pracovník bezpečnostní agentury a s ženou počkal až do příjezdu policie.

Později se ukázalo, že byla za podobnou krádež už nepodmíněně odsouzena, uložený trest ale ještě nevykonala. Navíc je proti ní vedeno další trestní stíhání. Žena tak skončila ve vazbě. Nyní jí hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Policisté vyšetřují i další podobné krádeže. Jednou z podezřelých je i maminka, která si zase zboží schovávala do kočárku s dítětem. Podle policie se na nákup bez placení měla vydat v 6 případech a způsobit škodu skoro 8 tisíc korun. Za krádeže šestadvacetileté matce hrozí až dva roky vězení.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek