Miminko v ohrožení života, policisté skvěle pomohli! VIDEO

Dítě v autě

Slovenská policie na Facebooku na Vánoce rozehřála nejedno srdce krásným příběhem. Vyděšený otec vezl několikaměsíční holčičku k lékaři poté, co dostala alergickou reakci po očkování.

Na cestě do nemocnice náhodou narazil na policejní hlídku, která neváhala a zoufalému tatínkovi pomohla dostat se skrz ucpané město. Na videu je vidět, že muž v autě následuje policejní vůz, který má zapnuté majáky, aby otci s miminkem umožnil dostat se co nejdřív do nemocnice.

Příběh má šťastný konec – holčička se rychle dostala k lékaři a vděční rodiče později kontaktovali policii s přáním setkat se s policisty, kteří jim tak ochotně pomohli. Policie jim s radostí vyšla vstříc a rodiče tak mohli osobně poděkovat Jaroslavu Starinskému a Martinu Lahučkému z niterského dopravního inspektorátu. Skvělá práce.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek