Michaela promluvila o napadení syna. Už zasáhla sociálka! VIDEO

Pobodání - ilustrační foto

Video zachycené bezpečnostní kamerou šokovalo Slováky. Třiatřicetiletá žena se na něm rozběhla ke svému synovi, surově ho udeřila do hlavy, pak ho zvedla a praštila s ním o zem. Policii na ní zavolala její kamarádka, které se zranění chlapce nezdálo.

Doktoři zjistili, že má chlapec zlomený nos. Matka navíc lhala o tom, jak si chlapec zranění přivodil. „Uvedla, že spadl, když si nesl hračky, a praštil se do obličeje. Vyšetření ukázalo, že má zlomené nosní kosti,“ uvedl Ján Nociar z nemocnice v Lučenci.

Policisté Michaelu obvinili z ublížení na zdraví. Nevylučují ale, že se může právní klasifikace ještě změnit.

„Já si nepamatuju, jak se to stalo. Je mi to líto. Vícekrát se to opakovat nebude,“ slibovala televizi Markíza Michaela.

Ostatně o to se postarala sociálka. Markuse i jeho dva sourozence třiatřicetileté Michaele odebrala. Soud je poslal do dětského domova.

Není to první případ, kdy sociálka v případě třiatřicetileté ženy, která je osminásobnou matkou, takto rozhodla. Před devíti roky jí odebrali dokonce pět dětí. „Nechala je a odešla někam do Rakouska,“ zjistila TV Markíza od lidí, kteří Michaelu znají.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek