Masakr v Počátkách: Tudy zakrvácený bratr utíkal pro pomoc!

Policie obvinila muže z vraždy sourozenců

Dvojnásobná vražda se stala v jednom z rodinných domů v noci na neděli. Šestadvacetiletý muž napadl zřejmě kuchyňským nožem své tři mladší bratry. Sedmnáctiletá dvojčata nedokázala útočníkovi uniknout, třiadvacetiletý bratr ale z domu utekl.

Podle sousedů, se kterými mluvil reportér TV Nova, zdolal mladík na útěku asi 200 metrů, pak zahnul do místní hasičárny. Odtud měl k domu přivolat policii i záchranku. Chlapcům už ale nedokázali lékaři pomoci.

Prostřední bratr, který se zachránil, byl podle svědků celý od krve a ulicí se spíš potácel, než že by utíkal. S těžkými zraněními skončil v nemocnici. Útočníka policisté okamžitě zadrželi a v úterý obvinili z vícenásobné vraždy. Na soud čeká ve vazbě.

K činu se měl přiznat, vražedné běsnění pak do detailu popsal. Za brutální ubodání mu hrozí 15 až 20 let, případně výjimečný trest. Podle sousedů měl problémy s drogami a léčil se na psychiatrii.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek