Marta začala při porodu hořet! Ani to ji ale neodradí od dalších dětí

Porod

Osmadvacetiletou Martu připravovali lékaři v trebišovské nemocnici na porod císařským řezem, když se pod ní vznítilo lůžko. V intimních partiích utrpěla popáleniny 2. a 3. stupně a místo s novorozeným synem trávila chvíle po porodu složitou léčbou.

Po třech týdnech Martu z nemocnice v Bratislavě, kam ji převezli na operaci, konečně propustili. Informovala o tom TV Markíza. „Pacientka byla propuštěna v téměř zahojeném stavu,“ uvedl přednosta Kliniky popálenin a rekonstrukční chirurgie Pete Lengyel.

Nejvíce se Marta těší na svého chlapečka, kterého od porodu téměř neviděla. Teď s ním konečně může být 24 hodin denně. Rozhodla se totiž se synem ještě několik dní zůstat na novorozeneckém oddělení.

„Bylo to na žádost rodiny a my jsme samozřejmě tomuto požadavku vyhověli,“ vysvětlila mluvčí společnosti Agel SK, která nemocnici spravuje, Alžbeta Sivá. „Cítím se velmi dobře, těším se, až budu se synkem,“ doplnila novopečená maminka.

Všechno tedy nakonec dobře dopadlo a Marta se může těšit z každodenních mateřských povinností. „Miminko hlavně papá trochu víc, než je obvyklé, takže už má dvojitou bradu,“ směje se maminka.

Ani nepříjemná zkušenost z prvního porodu ji ale neodradí od toho, aby měla další děti. „Nějaký strach tam asi bude, ale to se časem překoná a malý by podle mě chtěl sestřičku,“ svěřila se se svými plány Marta.

Od nemocnice v Trebišově bude zřejmě žádat odškodné. Za vznícení lůžka může nejspíš použití dezinfekčního přípravku s obsahem alkoholu v kombinaci s elektrickou koagulací. Případem se zabývá policie i Úřad pro dohled nad zdravotní péčí.


Podívejte se na reportáž TV Markíza:

http://videoarchiv.markiza.sk/embed/74487?utm_source=videoarchiv&utm_medium=video&utm_content=/domace/1894140_presla-si-peklom-teraz-sa-popalena-matka-tesi-zo-synceka-a-planuje-pre-neho-sestricku&utm_campaign=embed

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek