Marta Jandová v šoku: Ukázala, co jí na letišti udělal neznámý muž!

Galerie: GALERIE: Marta Jandová se pochlubila zážitkem z letiště

Marta Jandová – 2

Marta Jandová – 3

Marta Jandová – 8

Marta Jandová – 4

Marta Jandová – 2

Marta Jandová to neměla za poslední rok jednoduché, Potkala ji jedna patálie za druhou. Přesto ale po všech nehodách, nemocech a zraněních neztrácí optimismus a pochlubila se se zážitkem, který ji zpříjemnil den.

„Protože musím hned do letadla, jím tortillu potupně v rohu vestibulu… sedne si ke mně pán a začne mi hrát… jako v nějaké drahé restauraci. Děkuji. Hned to chutná líp a už tak nehltám,“ popsala na sociální síti svůj zážitek sympatická zpěvačka. Situaci popsala i v němčině, aby náhodou nebyli její němečtí fanoušci a přátelé pohoršeni, že na Marta zapomněla.

Ve vestibulu letiště totiž stojí klavír pro kolemjdoucí, kteří si chtějí zkrátit otravné čekání a trochu si zahrát. Většina lidí se stydí, a tak málokdy má člověk možnost u klavíru opravdu někoho potkat. Marta ale měla štěstí, a tak jí neznámý chlapík hezky zpříjemnil její cestovatelský den.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek