Manželka našla muže s bodnou ranou v krku. Mohla to být vražda!

Pobodání nožem

„Před šestnáctou hodinou jsme přijali oznámení, že v jednom bytě na Slovanech byl nalezen mrtvý muž. Na místo vyjeli nejprve kriminalisté z městského ředitelství, posléze i krajská kriminálka. Na místě stále pracují,“ řekla TN.cz ve čtvrtek večer policejní mluvčí Pavla Burešová.

Doplnila, že na místě byl i soudní lékař a přesnou příčinu smrti muže určí nařízená soudní pitva. Jak muž zemřel, nechtěla Burešová komentovat s tím, že více informací bude k dispozici v pátek.

Podle informací TV NOVA měl mrtvý muž bodnou ránu v krku. To by mohlo znamenat i sebevraždu, jenže kriminalistům se nedaří najít nůž nebo jinou zbraň, která by mohla ránu způsobit.

Je tedy možné, že jde o vraždu. Tomu by nasvědčovalo i to, že do bytu přijeli i krajští kriminalisté, kteří mají na starosti právě nejzávažnější trestnou činnost.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek