Manželé vyhráli 1,6 miliardy v loterii! Prodavač jim roztrhal tiket

Vítěz loterie

Vsadili si v loterii Euromiliony, trefili všechna čísla a vyhráli 57,9 milionů liber. Cesta k pohádkovému bohatství ale nebyla bez mráčku a stačila chvíle, aby nedostali ani halíř. Informuje o tom britský Mirror.

„Podal jsem tiket mladému prodavači a ten ho strčil do přístroje. Pak mi řekl, že není výherní, roztrhl ho na půl a vyhodil do koše – stejně jako to dělal se všemi nevýherními lístky,“ popsal Fred. Jenže pak se na displeji přístroje objevila zpráva, že si má tiket schovat a kontaktovat provozovatele loterie společnost Camelot.

„Prodejce okamžitě obě poloviny vytáhl z koše a podal mi je. Předtím, než ho roztrhnul, netušil, že je výherní,“ vzpomínal muž. Lístek byl sice roztržený, vsazená čísla ale byla stále dobře čitelná. Doma s manželkou čísla dvakrát zkontrolovali. Protože se ale přehlédli, nejdřív si mysleli, že vyhráli 5,7 milionu. A to větší jejich radost byla, když zjistili, že dostanou desetkrát tolik.

Manželé, kteří jsou spolu 35 let, si teď budou moci splnit celoživotní sen. „Žili jsme si skutečně pohodlně, teď se ale konečně můžeme přestěhovat do zahraničí. Milujeme maltský ostrov Gozo, kde žije naše neteř,“ svěřili se.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek