Lupiči hromadně znásilnili dívku, až skoro omdlela! Vysílali ONLINE

Dívka se oběsila v přímém přenosu

Bála se o život, lupiči jí mávali před obličejem zbraní a střídavě na ní zkoušeli různé zvrhlé sexuální praktiky. Švédka si podle všeho prošla opravdovým peklem, ze kterého jí až po dlouhých třech hodinách znásilňování vysvobodila policie.

Příslušníky zákona na hrozivé video upozornila 21letá Josefine Lundgrenová. „Strhal z ní oblečení a lehl si na ni,“ popisuje jeden z dramatickým okamžiků mladá svědkyně. „Nejprve jsem myslel, že to byl ubohý řízený pokus o vtip,“ popisuje další ze svědků.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jan2017/1954687.jpg?d41d

Hlavní aktér zvrhlého filmu se neustále dívce smál a ponižoval ji. Video podle portálu The Local končí právě jeho výsměchem a volně na něj navazuje druhé video, na kterém násilníci podle státní televize SVT pro změnu tvrdí, že dívka ve skutečnosti znásilněná nebyla.

Policisté podle všeho stejného názoru ale nebyli. Vtrhli dovnitř, vysílání přerušili a trojici mužů zadrželi. Podle svědků byla dívka téměř v bezvědomí. Okamžitě se rozeběhlo intenzivní vyšetřování, místní policisté spolupracují i s forenzními vědci. Dívka je v péči lékařů, kteří ji mají ošetřit a případně zajistit potřebné důkazy, informuje portál Expressen.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek