Lupič chytil barmanku pod krkem a hrozil jí nožem. Stejně neuspěl

Lupič z mostecké herny

Pětadvacetiletý cizinec do baru a herny v Jindřichově Hradci vešel ve středu těsně po třetí hodině ráno.

„Přes hlavu měl nataženou kapuci a obsluhující barmanku požádal o prodání krabičky cigaret. V okamžiku, kdy barmanka chtěla v pokladně cigarety namarkovat, již obviněný agresor obešel bar a s nožem, který držel v ruce, přistoupil k barmance. Nůž na ženu namířil a požadoval prachy,“ uvedla policejní mluvčí Hana Millerová.

Vzápětí se na ženu vrhl a snažil se ji srazit na zem. Když se mu to nepodařilo, chytil lupič barmanku pod krkem, přiložíl nůž k jejímu tělu a zopakoval, že chce peníze.

„Barmanka peníze nevydala a agresorovi sdělila, že všude jsou kamery. Pachatel se zalekl a utekl. Policisté ho vypátrali velmi rychle, po necelých třech hodinách. Ještě během středy ho komisař obvinil z loupeže,“ doplnila Millerová.

Lapkovi hrozí v krajním případě až desetiletý pobyt za mřížemi, soud velmi brzy rozhodne o tom, zda obviněný lupič skončí ve vazbě.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek