Los Evropské ligy: České týmy už znají své soupeře!

Tomáš Vaclík a Marek Suchý proti Arsenalu

Fotbalisté Plzně si ve skupině G Evropské ligy zopakují souboj s rumunským celkem FCSB, který je vyřadil ve 3. předkole Ligy mistrů. Narazí i na izraelský tým Hapoel Beer Ševa s českým útočníkem Tomášem Pekhartem a švýcarské Lugano.

Mistrovská Slavia si ve skupině A zahraje rovněž s izraelským soupeřem Maccabi Tel Aviv, dále se španělským Villarrealem a kazašskou Astanou. Zlín čeká při premiéře v Evropské lize český legionář Michael Lüftner v barvách Kodaně, dalšími soupeři „Ševců“ ve skupině F jsou Lokomotiv Moskva a moldavský Šeriff Tiraspol.

Ze čtyřčlenných skupin postoupí vždy dva kluby do vyřazovací fáze. První zápasy se hrají ve čtvrtek 14. září, poslední šesté kolo je na programu 7. prosince. Vítěz Evropské ligy bude korunován po finále 16. května příštího roku v Lyonu.


Kompletní los základních skupin Evropské ligy:

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Aug2017/2037771.jpg?d41d

Losování jsme sledovali v našem on-line přenosu zde:

On-line reportáž

Los Evropské ligy

13:39

Losování skončilo.

13:36

Na Zlín čeká Kodaň, Lokomotiv Moskva a Šerif Tiraspol.

13:34

Posledním soupeřem Plzně bude švýcarské Lugano.Los Ligy mistrů proběhl už ve čtvrtek.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek