LETECKÉ ZÁBĚRY: Požár kulis na Barrandově způsobil obří škody

V Moskvě hoří obří skladiště

Při pohledu na rozsáhlé spáleniště je jasné, že škody budou opravdu obrovské. Už večer, ještě když areál hořel, byly předběžně vyčísleny na částku kolem sta milionů, je ale možné, že budou ještě mnohem vyšší. Kulisy pro seriál Stillking jsou totiž totálně zničené.

Filmaři teď mají pořádný problém. Seriál měl jít na obrazovky ještě do konce letošního roku, což se ale teď evidentně nestihne.

V Česku začali natáčet na Barrandově už 8. července, teď ale filmaře čekají velké problémy. Ve svých plánech jistě počítali s tím, že v barrandovských kulisách budou natáčet na konci a léta a během podzimu. To ale teď rozhodně vzhledem k následkům požáru rozhodně nepůjde.

Není jasné, jestli budou filmové produkce všechno stavět znovu a pokud ano, tak ani kdy. Než by se všechny kulisy znovu postavily, filmaři by těžko stíhali ještě podzimní počasí. Což pro ně samozřejmě také hraje důležitou roli.

O příčině požáru zatím nejsou žádné informace. O podrobnostech k případu, ale i dalších plánech filmařů vás budeme samozřejmě nadále informovat.

Podívejte se na záběry z požáru kulis na Barrandově:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek