Lenka (53) zmizela po cestě na nákup. Policisté ji našli druhý den

Uživatel facebooku

„Pohřešovaná žena z Třinecka byla již vypátrána. Všem, kteří se podíleli na spolupráci děkujeme,“ sdělila ve čtvrtek ráno policejní mluvčí Lenka Sikorová.

Lenka zmizela z místa trvalého bydliště v Třinci v úterý – zhruba ve dvě hodiny odpoledne. Podle manžela se pěšky vadala na nákup do místní prodejny, už se ale nevrátila.

Přivolaní policisté začali nejprve prohledávat blízké okolí, později i to vzdálenější. Vše ale bylo marné. „Dle dosud zjištěných informací se žena naposledy pohybovala na Karvinsku, není však vyloučeno, že z místa odcestovala,“ doplnila Sikorová.

Vypátrat se pohřešovanou ženu podařilo až ve středu – a to díky policejní „práci v terénu“. Bližší informace ale mluvčí odmítla sdělit. Potvrdila pouze, že žena je v pořádku.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek