Krvavá vražda dvojčat: Pavel zasadil jednomu z bratrů sto ran!

2065795

Sto bodných ran kuchyňským nožem – přibližně tolik jich na sobě měl podle informací Deníku jeden ze zavražděných mladíků. Dvojčata zemřela na místě. Krvavou lázeň přežil pouze bratr, kterému se podařilo utéct a vyhledat pomoc na hasičské stanici. Pobodaný a od krve musel vesnicí uběhnout asi 200 metrů.

Šestadvacetiletý Pavel T. skončil ve vazbě. K vraždě svých bratrů se přiznal a vzdal se práva podat proti verdiktu stížnost. Zatím není jasné, proč vraždil. U soudu měl však údajně říct, že bratry ubodal, protože chtěl vědět, jaký to bude pocit. Dokonce měl prohlásit, že se po činu cítil dobře, ale ten pocit rychle přešel.

Útoku údajně předcházela hádka, podle Deníku mělo Pavla naštvat to, že dvojčata hrála hry na počítači. V domě se syny žila jejich matka, otec se s ní podle informací TV Nova rozvedl a odstěhoval. Podle sousedů byla rodina spíše uzavřená a matka výchovu nezvládala.

Mladík podle sousedů, se kterými mluvil reportér TV Nova, často pil a bral drogy. Jestli byl Pavel T. pod vlivem drog v den vraždy, bude předmětem dalšího vyšetřování. Odborníci také budou zjišťovat, zda-lil byl útočník při vraždách příčetný.


Reportáž o vraždě dvojčat

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek