Krutá rána pro Maléřovy z Ulice: Bude to vážné, prozradila herečka

Seriál Ulice: Jaká tragédie hrozí u Karly?

Maléřovi si toho už v Ulici prožili hodně – stěhování, nevěra, odchod dcery, potíže s penězi…I přes to všechno ale spolu zůstali a už tento týden oslaví dvacáté výročí svatby. A Martin by moc rád svou ženu něčím překvapil.

S dokonalým dárkem si lámal hlavu několik týdnů a nakonec přece jen přišel na to, čím Veroniku dojmout a zároveň potěšit. Na oslavu, které se v hospodě U Henryho zúčastní všichni jejich přátelé, pozval kapelu, která jim před lety hrála na svatbě. „Jsou to Čechomoři a Veronika nic netuší, takže je to megapřekvapení,“ prozradila ve Snídani s Novou představitelka Veroniky Hana Holišová, která si s kapelou v seriálu dokonce zazpívala!

Zatímco teď si budou Maléři užívat štěstí plnými doušky, už brzy budou muset řešit skutečně vážné problémy. Jedním z nich bude mentální anorexie jejich neteře Marcely. „Je na ni vyvíjen obrovský tlak ve škole a její první velká láska Bruno bude mít tento týden autonehodu. To všechno na ni nezapůsobí dobře a choroba u ní totálně propukne,“ odhalila herečka.

Dalším z témat bude také Martinovo hraní na počítači, kterému doslova propadne. „Bude to jedno z témat, které teď budeme řešit, bude to gradovat. Martin bude hodně řešit prokrastinaci a samozřejmě to zasáhne celý náš rodinný život. Bude se to snažit skrývat,“ popsala Holišová.

Jak si užijí velkolepou oslavu? A podaří se jim všechny problémy vyřešit? Sledujte Ulici každý všední den od 18:25 na Nově! Předchozí díly si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek