"Krev byla i na zdech." Sousedka popsala dům, kde našli tři mrtvé

Zavražděná rodina žila v domě podle sousedů přibližně tři roky. Inzerát, ve kterém je rodinné sídlo v nabídce, je z roku 2012. Podle informací, které zjistila redakce TN.cz, už nemovitost patří jinému majiteli, než je uveden u inzerátu.

Fotky interiéru domu, ve kterém byli zavražděni tři lidé, naleznete ZDE.

Vražda byla zřejmě brutální. „Slyšela jsem, že se tam policajti mezi sebou bavili a ta jedna paní policista říkala, že byla na zemi krev a na stěnách všude krev,“ popsala sousedka TV Nova.

Rodinné sídlo se nachází přibližně 10 minut pěšky do centra města a je pouze 20 metrů vzdálené od dětského hřiště. „V přízemí se nachází dva pokoje a obývací pokoj s kuchyní, terasa s výstupem do zahrady, wc. V prvním patře dva pokoje, šatna, koupelna,“ stojí v inzerátu.

„V domě jsou plovoucí dřevěné podlahy nebo vyhřívaná dlažba, plastová okna,“ dodala předchozí majitelka. Právě plastová okna zřejmě dokázala udržet zápach z mrtvých těl. Matka a její dvě děti jsou podle policie po smrti už několik týdnů, možná měsíců. Jejich těla ale byla nalezena až tento týden.

Podle pošťačky, která rodině doručovala poštu, ji údajně nikdo nevybral až tři měsíce. Na domě navíc byla stále výzdoba z podzimu. Podle sousedů s rodinou žilo několik koček, které si dříve hrály před domem. Ani ty nikdo měsíce nespatřil.

Ani s autem měsíce nikdo neodjel. To vše nasvědčuje tomu, že jsou příbuzní po smrti už dlouho. Pravděpodobnou dobu úmrtí by měla přiblížit nařízená pitva.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek