Krásná zrzka z Ordinace promluvila o svém strachu! Čeho se bojí?

Krásná zrzka Zuzana Velichová pochází z Plzně, vystudovala brněnskou JAMU a poté se přestěhovala do Španělska. Proto o ní také dlouho nebylo v Česku a na Slovensku moc slyšet. Na jihu Evropy dokonce vystudovala herectví. Od září ji ale můžete vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako sestřičku Moniku.

Zuzana si vyrazila s kolegy z TV Nova na Matějskou pouť, kde dováděla jako o život a běhala z jedné atrakce na druhou. A tak bylo následně velkým překvapením, když se rozpovídala o svém strachu.

„Matějskou pouť si užívám na sto procent. Je to úžasné. Myslela jsem si, že budu jen u nějakých dětských atrakcí, ale pak jsem se najednou ocitla na tom velkém řetízkovém kolotoči nebo horské dráze, a tak mám pocit, že jsem překonala sama sebe. Já totiž adrenalin vůbec nemám ráda. Nerada cítím strach, nerada se bojím, a proto se takovým situacím běžně vyhýbám,“ prozradila zrzka poté, co skotačila na člunu v bazénku.

A co má Zuzana na seriálu Ordinace v růžové zahradě nejraději? „Miluju ty lidi, co tam hrají. Jsme perfektní tým,“ říká s úsměvem herečka.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek