Krásná Nikola prosí o pomoc! Zachraňte moji maminku

Sociální bydlení

„Toto video natáčím kvůli mojí mamince, která je týraná. Už nevíme, jak jí máme pomoct,“ říká na začátku videa sympatická dívka. Její maminka trpí depresemi.

„Už to chce vzdát. Její bývalý přítel, se kterým má dvě děti, ji hrozně zadlužil, hrozně jí ubližuje. Já už nevím, jak jí mám pomoct,“ tvrdí dívka.

Podle Nikoly jde příteli její matky Miroslavovi jen o peníze a o to, jak vypadá před lidmi. Své partnerce měl vyhrožovat, že jí zničí život a sebere děti. Nikolina máma se kvůli němu zadlužila, odstěhovala se z vlastního domu. Teď žije v malém bytě a nemá na nájem. Miroslav prý po Nikole chtěl, aby mu mámu pomohla dostat do blázince.

„Nechci o ní přijít, nemůžu o ní přijít, ale ona už nemůže,“ smutní Nikola. Kvůli dluhům má její maminka tři práce. Její partner se podle Nikoly soudně snaží dostat dvě malé děti do péče. „Co s nimi budeš dělat? Dyť ani nevíš, kdy mají narozeniny!“ vyčítá Nikola svému nevlastnímu otci.

„Malej pětiletej bráška se mě ptal, jestli nebude stačit, když tatínkovi koupí hračku, aby už na maminku nebyl zlej! Nestačí Mirečku, nestačí. Tvůj tatínek je zlej. Až budeš starší, tak to pochopíš,“ říká na videu Nikola. Její devítiletá sestra chodí k psychologovi a navíc má zdravotní problémy.

„Moje máma už nemůže. Já nevím, jak jí mám pomoct. Tak mě napadlo natočit tohle video, jestli někdo neví, jak nám může pomoct, aby moje milovaná máma mohla krásně žít, bez problémů a bez týrání. Prosím vás, pomozte mi někdo, já už nemůžu. Prosím, pomozte nám,“ žádá mladá žena.

Znáte aktéry tohoto příběhu? Ozvěte se nám na mail zpravy@nova.cz nebo na číslo 606 09 09 09.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek