Kopřivová o nenávisti: Kobzanová ji mrzí, české tenistky ani nezná!

Jaromír Jágr

Momentálně je Kopřivová v zámoří, ale ne v Calgary, nicméně na Floridě. „V Česku je obrovský tlak. Pokaždé, když někam vypadnu, všechno ze mě opadne. Teď se cítím v pohodě,“ řekla svým fanouškům na sociální síti.

Její stěhování do kanadského města se tak zatím odkládá. Je důvodem Diana Kobzanová, polovička Michaela Frolíka (spoluhráče Jágra z Flames), se kterou se Kopřivová nemusí? „Kamarádky nejsme, nikdy jsme nebyly. Nevěděla jsem o existenci této slečny. Až díky tomu, že kolovalo, že do mě rýpala, jsem se o ní dozvěděla. Mrzelo mě to, protože jsem se s touto osobou nikdy nesetkala a mrzí mě, když o někom někdo mluví špatně, aniž by toho člověka znal,“ řekla Kopřivová pro Super.cz.

Není to však jediná osoba, která by se do Veroniky Kopřivové pustila. Nedávno Jágrovu partnerku ironicky napodobovaly na sociálních sítích české tenistky Tereza Martincová a Kristýna Plíšková. „Já je ani neznám. Jen Plíšková mi je povědomá, tu znám. Jestli k tomu měly důvod a přijde jim to rozumné, ať to dělají dál,“ dodala.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek