Komu se v Ulici nejvíce stýská po Aničce Kadeřávkové? Dojemné FOTO vás překvapí!

Anička Kadeřávková se v Ulici představila jako skromná a citlivá Rozina Maléřová, které se smůla v životě pěkně lepí na paty. Vše zlé se ale v dobré obrátilo a z nesmělé holky z moravské Loučky vyrostla seběvědomá žádaná modelka, která dostala příležitost pracovat a studovat v New Yorku.

Od té doby, co postava Roziny opustila teplo domova a vyrazila vstříc lepším zítřkům za velkou louži, mohou fanoušci Ulice Aničku vídat maximálně tak sem tam na Skypu, když volá přes videohovor rodičům. Jak to ale bude s touto rolí dál, je stále nezodpovězená otázka. Přece jen se má Rozina za necelý rok zase vrátit, a tak je nasnadě vyčkat, jestli se s Rozinou vrátí před kameru i půvabná blondýnka.

Každopádně je jasné, že se za tu dobu, co v seriálu pobyla, stihla s mnoha kolegy, zvláště v řadách vrstvníků, dost sblížit. A protože hrála Rozinu Maléřovou, nejčastěji se objevovala právě po boku své seriálové rodiny. S bratrem Filípkem Maléřem, kterého hraje teprve třináctiletý nadějný hoch Marek Salvet, tvořili nerozlučnou, stále se sourozenecky dohadující dvojku. Ten teď na Instagramu zveřejnil fotku s Aničkou, kde stojí v seriálové kuchyni doma u Maléřových a k ní připsal hezký vzkaz: „S Aničkou Kadeřávkovou to bylo vždy nejlepší!“ Tak to vypadá, že nejen fanoušci Ulice si přejí herečky návrat…

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek