Kolik si vydělá Leonardo DiCaprio za jeden film? Z toho se vám protočí panenky

Hollywood! Není snad na světě jiné místo, které by tolik přitahovalo sny a očekávání. A také kde by se točilo tolik peněz. Červené koberce jsou jen třešničkou na dortu… Jsou to chvíle, kdy už za film padly miliony a miliardy.

Jednou z největších položek jsou samozřejmě honoráře herců. Někteří, třeba jako Leonardo DiCaprio, si mohou bez problémů říct i o dvacet milionů dolarů za film – tedy o půl miliardy… Pěkný balík, že?

Leonardo DiCaprio, který začínal v reklamě na žvýkačky, se teď může těšit z mega honorářů a navíc se mu už říká Pan Trhák – v čem hraje, z toho je zkrátka bomba. Ale třeba i Dwayne Johnson, Ben Affleck anebo Jennifer Lawrence nejsou od tak vysokých honorářů daleko, dostávají okolo 370 milionů korun za film.

Peníze létaly také během natáčení jednoho z nejnákladnějších filmů všech dob – Hobbita, který stál přes osm miliard korun! Kromě autorských práv a přesunu celého štábu na Zéland spolkli hodně i maskéři. Zhruba třicet maskérů pracovalo i na jedné z nejnáročnějších masek, na Grinchovi, tedy na Jimovi Carreym. Takoví maskéři velkých filmových hvězd si vydělají pětkrát víc než maskéři klasičtí. I oni ale občas šlápnou vedle, podívejte se na video!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek