KLOBOUK DOLŮ: Co musela Ewa Farna udělat pro to, aby zhubla? To byste do ní neřekli

Ewa Farna patří mezi naše nejvýraznější zpěvačky, má krásnou tvář i hlas a v poslední době na sobě i hodně maká, co se týče postavy. Dříve byla často spojována s nadváhou a větším pozadím. Tomu je už ale dávno konec!

Ewa na sobě pořádně zapracovala a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Stala se tváří známé sportovní značky, upravila jídelníček a začala chodit cvičit do fitka. Jenže to není všechno!

Oblíbená zpěvačka začala trénovat běh, aby se mohla zúčastnit štafetového maratonu Vltava Run 2017, který se konal minulý víkend. Během tohoto závodu uběhla sama 30 kilometrů. „Celých 360 km od pramene Vltavy až do Prahy, nonstop, každý účastník cca 30 km, doslova pár hodin spánku, ale atmosféra k nezaplaceni,“ pochvalovala si na Instagramu Ewa. Klobouk dolů!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek