Kdo vede Šachtar? Na tiskovku dorazil místo trenéra Zorro!

Radost Coutinha

Když se něco slíbí, musí se to dodržet. A přesně těmito slovy se řídil lodivod Doněcku Paulo Fonseca. Zkušený Portugalec nahradil v Zorrově masce a kápi Antonia Banderase a vydal se po zápase odpovídat na dotazy novinářů. „Když se můj tým dostane do playoff Ligy Mistrů, přijdu na poslední tiskovku převlečený za Zorra,“ hecoval na začátku listopadu.

A celou akci si podle svých slov náramně užil. „Byla to moje nejradostnější tisková konference v kariéře,“ prozradil 44letý bývalý portugalský fotbalista. Aby ne. Jeho svěřenci totiž jako první zastavili rozjetý vlak, který vyjel na začátku srpna ze stanice Manchesteru City. Po gólech dvou svých brazilských hráčů vyprovodili anglický celek s výsledkem 2:1 a kvalifikovali se ze skupiny Šachtar, City, Neapol a Feyenoord dál mezi nejlepších 16.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek