Kde je Rosický? ptali se fanoušci. Sparta vysvětlila jeho absenci

Reprezentační záložník Tomáš Rosický patřil v posledních zápasech k velkým oporám pražského celku. Proto si od něj hodně fanoušci slibovali i v dalším utkání. Jenže proti Teplicím v základní jedenáctce nevyběhl. A nebyl dokonce ani na lavičce náhradníků.

A fanoušci začínali být znepokojení. Je snad Tomáš Rosický znovu zraněný? To byla otázka, která napadla řadu z nich jako první. Záložník totiž během své kariéry na zdravotní potíže hodně trpěl a nepřestaly ho pronásledovat ani po návratu na Letnou.

Klub jeho absenci do jisté míry vysvětlil už na sociálních sítích.

Rosick nastoupil do derby s lehmi zdravotnmi potemi, v tdnu s tmem neabsolvoval vechny trninky a po dohod s trenrem nenastoup. pic.twitter.com/U2RPhyUF5m

— AC Sparta Praha (@ACSparta_CZ) 24. z 2017

O jeho absenci pohovořil i na tiskové konferenci po utkání kouč Andrea Stramaccioni. „Tomáš měl tento týden individuální trénink. Včera jsme se bavili o dnešním zápase a rozhodli se ho nepostavit, protože nebyl stoprocentně připravený,“ uvedl.

Sparta zápas proti Teplicím bez Rosického zvládla, dvěma góly Václava Kadlece a jedním Davida Lafaty vyhrála 3:0. Pro příště by ale jistě nejen vedení klubu, hráči, ale i fanoušci byli rádi, kdyby se zase „Rosa“ vrátil na trávník.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek