Kate dostala košem! Pippa prozradila, kdo jí půjde za družičku

Princ William, vévodkyně Kate a děti v Kanadě

Zatímco svatbě Kate s princem Williamem před šesti lety přihlížely tisíce lidí, sňatek Pippy a Jamese bude o mnoho skromnější. S milionářem si vymění svatební slib 20. května před přibližně 150 hosty. Obřad se uskutečním v malém venkovském kostele Svatého Marka v Englefieldu.

A ačkoli Pippa šla před lety své sestře za svědka, Kate bude sňatku jen tiše zpovzdálí přihlížet. Je to ale jen z jediného prostého důvodu – aby budoucí královna nevěstu v její velký den nezastínila. Družička z Kate také nebude, tato role náleží některé ze svobodných dam z rodiny.

Pippa před pár dny potvrdila, že za družičku jí půjde její neteř princezna Charlotte, která v květnu oslaví druhé narozeniny. Tříletý princ George si střihne roli malého družby. Oba nevěstu doprovodí uličkou k oltáři. Svatby se zúčastní také mladší bratr prince Williama Harry, prozatím ale není jasné, jestli dorazí i jeho přítelkyně Meghan Markleová.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek