Karolinu z Polska ubodal bývalý. Naštvalo ho, že má nového přítele

Zavražděná Karolina

Pachatel se k činu znovu přiznal dnes před soudem Old Bailey v Londýně. Karolinu se snažila zachránit Kosiecova sestřenice se svou dcerou. Kosiec však nožem zaútočil i na ně.

Obě byly převezeny do nemocnice a přežily. Teprve dvacetiletá Karolina však zraněním na místě podlehla.

Kosiec a Chwiluková se poprvé potkali během Vánoc roku 2014. Karolina se s ním však rozešla letos v dubnu. Nelíbilo se jí, že se neovládá, když pije alkohol.

On však nesl rozchod těžce a konstantně ji bombardoval zprávami a prosil, aby jej vzala zpátky. Dokonce ji prý i pronásledoval po Londýně. Karolina se však začala vídat s jiným chlapcem.

Kosiec se k vraždě přiznal hned po zatčení. S Karolinou se vídal jako kamarád, protože bydlela s jeho příbuznými. Ty šel navštívit i v den vraždy.

Příbuzné slyšely oběť křičet z koupelny, když přispěchaly na pomoc, viděly Kosiece, jak stojí nad obětí a divoce mává rukama. V jedné z nich měl nůž. U soudu vypověděl, že svou bývalou zabil, protože si uvědomil, že se k němu nevrátí a jeho srdce se zastavilo.

Kosiec byl u soudu shledán vinným z Karolininy vraždy a úmyslného napadení dvou dalších osob.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek