Kamery zachytily turistku chvíli před smrtí. Šla se svým vrahem

Zavražděná britská turistka

Danielle McLaughlinová byla mladá, krásná a ráda cestovala. Výlet do indického letoviska Goa se jí však stal osudným. Její tělo našli farmáři v úterý ráno poblíž pláže, kam vyrazila na festival. Dívka byla nahá a zkrvavená, oblečení leželo o kus dál.

Ve čtvrtek se na internetu objevilo video, které ukazuje Danielle jen chvíli před smrtí. Dívka jde ulicí se svým vrahem, baví se s ním a vypadá, že si večer užívá. Podle britských médií Danielle muže znala už z dřívějška. Seznámili se už při dívčině předchozí cestě do Goa.

Policie už podezřelého muže jménem Vikat Bhagat zadržela. Při výslechu se k vraždě přiznal, sexuální útok však odmítá. Podle vyšetřovatelů turistku brutálně znásilnil a pak umlátil, aby neprozradila jeho identitu. Bil ji hlavně do obličeje.

Danielle měla britské i irské občanství, obě země teď tlačí na indické kriminalisty, aby případ pořádně vyšetřili. Před několika lety totiž smrt jiné turistky uzavřeli jako nešťastnou náhodu a až na naléhání její matky provedli druhou pitvu. Ta odhalila, že dívku někdo nadrogoval, znásilnil a utopil.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek