Kamarádka ji strčila z mostu, teď promluvila: "Mohla jsem zemřít!"

Dívka strčila kamarádku pod kola autobusu

Má zlomených pět žeber, poraněné plíce a z nemocnice se domů zřejmě hned tak nedostane. I tak ale Jordan Holgersonová může mluvit o obrovském štěstí. Přežila totiž pád z výšky téměř dvaceti metrů.

Otřesný okamžik natočila kamera a ze záběrů je jasné, že nešlo o nehodu. Dívka se zřítila z mostu, ze kterého ji strčila kamarádka. Jordan nechápe, jak to mohla udělat. „Mohla jsem zemřít,“ pronesla.

Šlo o její první slova z nemocnice. Jordan sice přiznala, že se kamarádka později za své jednání omluvila, slova lítosti jsou ale v tomto případě až příliš málo.

„Myslím, že to děvče by se nad sebou mělo zamyslet a uvědomit si, že udělala něco moc špatného. Tohle není v pořádku… mohla zabít mou dceru,“ nešetřila kritikou matka zraněné Jordan.

Skákání z tohoto mostu je zakázané.Mnoho mladých lidí ale nařízení porušuje a policie to příliš neřeší. Jordan byla na místě se skupinou kamarádů. Ti ji vybízeli, ať skočí. Dívka ale dvakrát důrazně řekla „ne“. Měla strach. Nakonec ji strčila mladá žena, dívka dopadla do vody velmi nešťastně.

Lidé jsou přesvědčení, že dívka by za své jednání měla jít do vězení. „Má dcera se ze zranění bude dlouho zotavovat,“ oznámila matka.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek