Justin Bieber po návštěvě České republiky znovu šokoval! Co udělal na svém turné tentokrát?

Slavný zpěvák si pro své exhibicionistické choutky tentokrát vybral Itálii. Tam koncertoval v rámci jeho probíhajícího turné Purpose. Koncert probíhal skvěle, fanoušci byli spokojení, a pak Justin udělal nečekanou věc!

Svlékl si tričko! Pod ním kromě vypracovaného břišního svalstva ukrýval zbrusu nové tetování. Na hrudi měl nápis „Son of God,“ to se dá co češtiny přeložit jako syn boží. To byla na diváky dost silná slova a některé věřící to pohoršilo, že si takový floutek bere do úst samotného Boha. Jíní byli nadšení a připadalo jim to sexy.

Justin prostě ví, jak na sebe upozornit. Občas je jeho chování až nepředvídatelné. Vždyť jeden den platí léčebnu své dávné lásce Seleně Gomez (24), aby jí získal zpět a druhý si užívá s šesticí krásných cizinek ze samotného srdce Evropy. Není divu, že to s ním zpěvačka vzdala. Snad se v sobě vyzná aspoň sám on sám a neskončí jednou dost špatně.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek