Jen góly od půlky? Tenhle borec z KHL takhle pálí rád! VIDEO

Góly od poloviny kluziště, ty v hokeji až tak časté nebývají. Sem tam nějaká ta střela od červené čáry brankou skončí, ale když takhle Andrej Kutějkin z Dynamo Moskva skóroval hned dvakrát během letošního play-off, to už není úplná náhoda.

https://www.youtube.com/embed/C9FzeeB_-WM

Nejprve to odnesl před dvěma týdny brankář Nižného Novgorodu Mikhail Biryukov. Kutějkin to však zopakoval i v posledním utkání Dynama Moskva proti Petrohradu, kdy zase jeho od půlky vystřelený kotouč proplachtil za nic netušícího Mikko Koskinena.

https://www.youtube.com/embed/8D4MV_bUbQo

Tentokrát to však ani těsné prohře Dynama 1:2 nikterak nepomohlo, ale Kutějkin je minimálně mezi hokejovými fanoušky za slušného borce. Ne nadarmo už v těch nejnižších kategoriích trenéři vštěpují hráčům do hlavy, že je lepší špatná střela, než špatná nahrávka.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek