Jemná herečka v roli drsné ředitelky: Která sestřička z kamenické nemocnice se objeví v Dámě a Královi?

Přehrát poslední díl

Čtvrtá epizoda seriálu Dáma a Král nese název Milenci a vrazi. Téměř všemi zaměstnanci nenáviděný manažer, Radim Tesař zemře na otravu přímo během pracovní schůzky v podniku, kterým byl najat. Kdo stojí za zákeřným zločinem? Lidí, kteří by mohli mít motiv, je spousta, hlavním podezřelým se však stává manžel Vandy Gráfové, ředitelky podniku, Kamil Diviš. Ten delší dobu podezíral svou ženu z nevěry a jejím milencem měl být právě Radim Tesař. Vraždil tedy Diviš ze žárlivosti a nenávisti, nebo za hrůzným činem stojí někdo úplně jiný?

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2017/2068672.jpg?d41d

V roli Vandy Gráfové, přísné ředitelky podniku, se objeví známá česká herečka Linda Rybová. Diváci ji znají například jako zdravotní sestřičku Kamilu Váchovou ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 nebo coby Zuzanu Rybárovou z filmu Jak básníci čekají na zázrak.

Další významné epizodní role obsadí také Petr Stach a Jan Kačer!

Čtvrtou epizodu seriálu Dáma a Král s názvem Milenci a vrazi sledujte v neděli 12. 11. od 20:15 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek