Je lepší Ronaldo, či Messi? Hádka dvou mužů skončila vraždou!

Paradoxem je, že k incidentu s tragickými následky došlo na jedné narozeninové párty v indické Bombaji, tedy sedm a půl tisíce kilometrů daleko od Španělska, kde oba fotbalisté hrají. Čtyřiatřicetiletý fanoušek argentinského útočníka Obinna Michal Durumchukwa se „chytl“ se svým o dvanáct let mladším kamarádem Nwabu Chukwumou, jenž byl naopak vášnivým příznivcem portugalského borce.

Spor o to, který ze dvou už řadu let nejlepších fotbalistů světa, je lepší nakonec vyústil v to, že Nwabu Michaela napadl a ten po něm na oplátku mrštil skleněným pohárkem. Mladší z obou borců si to však nenechal líbit, popadl jeden ze střepů a vrazil jej kamarádovi přímo do krku. Přivolaná záchranka už bohužel nemohla krvácejícímu muži pomoci. Útočník byl zatčen a obviněn z vraždy.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek